ЗЕМЕЛЬНИЙ КАДАСТР

ПЛАН ПОДІЛУ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ МІЖ СПІВВЛАСНИКАМИ АБО СУСІДАМИ (ДЛЯ СУДУ)

Скільки коштує план поділу земельної ділянки в Києві та Київській області та як його замовити?

Поділ земельної ділянки - це розділення однієї ділянки на декілька з розробкою нових правовстановлюючих документів та присвоєнням нових кадастрових номерів кожній частині землі.
План поділу земельної ділянки між співвласниками або збірний кадастровий план земельної ділянки розробляється та оформляється на підставі попередньо виконаної кадастрової зйомки земельної ділянки або декількох ділянок у спірному масиві.

Замовляють такий план у наступних випадках:

Скільки коштує план поділу земельної ділянки в Києві та Київській області та як його замовити?

  • при виділенні в натурі часток землеволодіння кожного зі співвласників будинку (ділянки) - для визначення розмірів та площі цих часток, а також для надання можливості співвласникам безперешкодно володіти (користуватися) своїми частками. Для цього виконується щйомка ділянки і створюється план поділу. Варіантів і конфігурацій поділу землі може бути декілька.
  • при укладанні договору поділу земельної ділянки між співвласниками, за згодою сторін
  • при вирішенні питання поділу в судовому порядку, якщо між співвласниками немає згоди
  • при необхідності продати, подарувати, обміняти не всю земельну ділянку, а лише її частину;
  • коли потрібно провести поділ земельної ділянки між співвласниками будинку;
  • коли людина хоче залишити її у спадок декільком спадкоємцям.
Поділ може проводитись для земельних ділянок приватної, комунальної та державної власності. При цьому, коли ділянку поділяють на кілька частин, то необхідно встановити нові межові знаки.

Варто розуміти, що:

Під час проведення поділу земельної ділянки не можна змінити її цільове призначення. Процедуру зміни цільового призначення частини земельної ділянки можна розпочинати лише тоді, коли частка буде виділена у окрему земельну ділянку, яка буде зареєстрована у Державному земельному кадастрі, а право власності на неї – у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.
Поділ чи об’єднння земельної ділянки не припиняє дію обмежень у її використанні. Усі встановлені обмеження будуть поширюватись на новоутворені земельні ділянки, крім випадків, коли обмеження поширювалося лише на частину земельної ділянки, яка в результаті поділу земельної ділянки не увійшла до сформованої нової земельної ділянки.
Поділ земельної ділянки, яка знаходиться в оренді, на правах емфітевзису, суперфіцію, передана у іпотеку буде можливим лише після отримання нотаріально засвідченої письмової згоди на це цих осіб, після поділу земельної ділянки, усі договори користування або застави мають бути переукладені.
Розмір і конфігурація земельної ділянки не повинні створювати перешкод для її використанням за цільовим призначенням.

Зразок плану поділу земельної ділянки

НАШІ ПАРТНЕРИ

Ми рухаємось в напрямку діджиталізації, зменшення кількості особистих зустрічей та поїздок в офіси, скорочення видів документів та документацій. Стрімкий розвиток цифрових технологій та електронних кваліфікаційних підписів дозволяє нам це зробити, щоб ви отримали бажаний результат максимально просто, зручно та швидко.
Програмне забеспечення для цифорової картографії та землеустрою
ПУБЛІКАЦІЇ
Консультуємо та роз'яснюємо

ПИТАННЯ/ВІДПОВІДЬ

НАЙЧАСТІШІ ЗАПИТАННЯ КЛІЄНТІВ

Для проведення деяких операцій із земельною ділянкою власник повинен надати витяг із Державного земельного кадастру. Для його замовлення власнику потрібно зібрати необхідні документи, які слід подати до центру надання адміністративних послуг, або замовити онлайн. Якщо у Вас немає часу або бажання самостійно займатися цим питанням, звертайтеся до нас і ми Вам допоможемо
  • цільове призначення земельної ділянки;
  • вид використання;
  • місце розташування земельної ділянки (адреса);
  • категорія земель;
  • форма власності;
  • відомості про власників/користувачів (у т.ч. щодо правовстановлюючого -документу (держакт, договір оренди, спадщина, тощо);
  • площа земельної ділянки;
  • оренда (строки, орендар, умови);
  • склад угідь;
  • суміжники;
  • відомості про емфітевзис/суперфіцій;
  • помилкові координати точок межі земельної ділянки та неправильне місце розташування.
Отже, у разі виявлення у ДЗК будь-якої із перелічених помилок щодо земельної ділянки не слід панікувати, її можна виправити звернувшись до нас залишивши заявку.

ОТРИМАТИ БЕЗКОШТОВНИЙ РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ РОБІТ ІЗ ЗЕМЛЕУСТРОЮ ДЛЯ ВАШОГО ОБ'ЄКТУ

ВИНИКЛО ЗАПИТАННЯ ? Залиште номер телефону і ми Вам зателефонуємо

Made on
Tilda